Monday, June 6, 2011     17:19

KURUMSAL ŞİRKET NAKLİYAT

Uzman yönetim kadromuz ve deneyimli personellerimiz ile nakliyat konusunda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız, kurumsal nakliyat hizmetlerimiz ile de fark yaratmaktadır. Pek çok sektörün üreticileri ve tedarikçileri tarafından ihtiyaç duyulan nakliyat hizmeti için profesyonel çözümler sunan firmamız sayesinde güvenli ve sorunsuz bir taşıma işlemi sağlanmaktadır.
Kurumsal nakliyat hizmetlerimiz, başta tekstil olmak üzere pek çok sektör için uygun araç ve personel seçimi ile gerçekleştirilmektedir. Örneğin tekstil firmaları için askılı taşımacılık hizmetine uygun araçlarımız bulunmakta ve ürünlerin fiziksel zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Aynı zamanda taşıma işlemi sırasında yapılan sigorta ile eşyalar garanti altına alınarak yaşanabilecek herhangi bir aksilik karşısında müşterilerimizin mağdur olması önlenmektedir.
Kurumsal nakliyat hizmetlerimiz benzer şekilde ofis eşyaları taşımacılığı için de uygun araç ve tecrübeli personeller ile gerçekleştirilmektedir.
 
Taşıma öncesi ofisinizi ziyaret eden personellerimiz eşyalarınız hakkında rapor tutmakta ve bu rapor doğrultusunda yapılacak sigorta, değer belirleme ve diğer prosedürler hususunda anlaşma sağlanarak taşıma işlemi uygun bir hiyerarşi ile gerçekleştirilmektedir. Ofis eşyalarının kırılması ve zarar görmesi önlenecek şekilde bilgili ve deneyimli personellerimiz tarafından taşınacak olan eşyalarınız, trafik, adres karışıklıkları ve benzer sorunlarla karşılaşılmadan gideceği noktaya ulaştırılmaktadır.
Siz de kurumsal nakliyatınız için alanında öncü bir firma ile çalışarak güvenli ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Etiketler

Hizmetlerimiz